ZDAR NAD SAZAVOU

BACK TO CITY
Thumb v3

Architekt

BY KAMIL VOTŘEL
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Architekt Kamil Votřel představil na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou vol. 5 svou velmi zajímavou práci, při níž pracuje s designem a rovněž s různorodými přáními svých zákazníků. Domy, kostely i kanceláře jsou místy, kde Kamil Votřel navrhuje interiéry i exteriéry, a publikum svou poutavou prezentací zaujal i ve Žďáru nad Sázavou.

Thumb z4

Ševcovství Zacharias

BY RADEK ZACHARIÁŠ
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Radek Zachariáš je majitelem firmy Zacharias, která se specializuje na výrobu ručně šité obuvi na zakázku. O zakázkovém ševcovství, stejně jako o své zálibě ve fotografování za pomoci nejnovějších technologií pan Zachariáš vyprávěl při své prezentaci na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou vol. 5. 

Thumb b3

Frontman malířem

BY RUDOLF BRANČOVSKÝ
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Frontman velice oblíbené české kapely Poletíme? Rudolf Brančovský přijel na Pecha Kucha night Žďár nad Sázavou vol. 5, aby prezentoval druhou uměleckou stránku své osobnosti, a to svému malířskému já. Jeho obrazy jsou stejně jako jeho hudba u zákazníků velmi oblíbené, a jeho skvělá prezentace diváky bavila i v sále žďárského divadla.

Thumb l1

Šperkař Hanuš Lamr

BY HANUŠ LAMR
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Šperkař Hanuš Lamr tvoří osobité šperky, a jeho dílo si oblíbila dokonce bývalá ministrině zahraničí USA, a milovnice broží českého původu Madeleine Albrightová. Ve své prezentaci na Pecha Kucha night Žďár nad Sázavou vol. 5 ukázal nejen brož, kterou tato známá žena nosí, ale rovněž další ukázky ze své práce.  

Thumb e5

Elegantní Česko

BY ELEGANTNÍ ČESKO
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Amálie Kvapilová přijela do Žďáru nad Sázavou na Pecha Kucha Night vol. 5 prezentovat organizaci Elegantní Česko, která si klade za cíl vrátit do České republiky um ve výrobě oděvů i v jejich stylovém používání. Ve své energií nabité prezentaci se věnovala i popisu vzdělávacích aktivit, kterým se organizace věnuje.

Thumb beliere6

Béliere

BY ZUZANA BERÁNKOVÁ
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Zuzana Beránková představila na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou vol. 5 svou značku Béliere, která se specializuje na ruční výrobu kabelek z kůže. Promluvila o typech kabalek, které jsou mezi zákazníky a zákaznicemi oblíbené, o materiálech, ze kterých jsou její ručně šité kabelky vyráběny. Její zajímavá přednáška byla zakončena ukázkou celebrit, které již investovaly do koupi kabelky Béliere.

Thumb dob c5 99ichovsk c3 a113

Cesta podnikatelky

BY DANA DOBŘICHOVSKÁ
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Podnikatelka a módní návrhářka Dana Dobřichovská na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou vol. 5 hovořila o své podnikatelské cestě, o úskalích, která jí tato cesta připravila, ale i o krásách a svobodném jednání, které podnikání nabízí. Popsala svou cestu týkající se navrhování pletené módy, a o transformaci, kterou si podnikatelka musela projít.

Thumb 5. labatti

Labatti

BY LABATTI JOSEF VODA
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Josef Voda je zakladatel společnosti Labatti, která se specializuje na výrobu dřevěných motýlků. Na žďárskou PKN vol. 5 s podtitulem Design v nás a na nás přijel prezentovat tuto svou společnost a ukázat nám, tvorbu módních doplňků, které vydrží, nezevšední, a jsou nezapomenutelnou památkou na slavnostní životní okamžiky.

Thumb obr c3 a1zek01

Ekologický šatník

BY KAMILA HRUBÝ VODOCHODSKÁ
@ VOL 6 ON JUN 24, 2017

Kamila hrubý Vodochodská je módní návrhářka, která se zároveň věnuje i vzdělávání v oblasti ekologického šatníku. Upozorňuje na úskalí takzvané "fast fashion", tedy módy, která je vyrobena levně a rychle, což se potom podepisuje nejen na její životnosti, ale má dopad na zdraví celého ekologického systému naší planety.

Thumb obr c3 a1zek14

Nevypusť duši

BY MARIE SALOMONOVÁ
@ VOL 6 ON JUN 24, 2017

Marie Salomonová je zakládající členkou organizace Nevypusť duši, která se spcializuje na destigmatizaci duševních onemocnění. Ve své prezentaci poukázala na to, že ačkoliv je duševní zdraví stejně důležitou součástí lidského života jako zdraví fyzické, je mu věnována daleko menší pozornost. 

Thumb obr c3 a1zek01

Celé Česko čte dětem- E. Katrušáková

BY EVA KATRUŠÁKOVÁ
@ VOL 6 ON JUN 24, 2017

Mrs. Eva Katrušáková presented at the PKN Žďár nad Sázavou vol. 6 the whole organization Czech reads children. She talked about past family trends in the past, at present, and outlined future trends. She mentioned, by way of example, the impact on education and education of the child when her parents regularly read it.

Thumb obr c3 a1zek13

Networking pro budoucnost

BY MICHAL HRUBÝ
@ VOL 6 ON JUN 24, 2017

Michal May Hrubý na PKN Žďár nad Sázavou vol. 6 promluvil o budoucnosti sociálních sítí, networkingu, a youtube podnikání. Jako networkový specialista upozornil na vývoj nejnovějších trendů a nastínil možný vývoj do budoucna.

VIEW MORE