Full bw pk org 1

ZDAR NAD SAZAVOU

 

Next Event

Panorama dsd 4489 2

Not yet scheduled!

We haven’t scheduled our next PechaKucha Night yet, but in the meantime you can watch some presentations, look at our map to see if there are any scheduled PKNs in nearby cities, or have a look at the long list of upcoming events, to see if there’s one you can attend!

VIEW MOST RECENT EVENT
 
Thumb v3

Architekt

BY KAMIL VOTŘEL
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Architekt Kamil Votřel představil na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou vol. 5 svou velmi zajímavou práci, při níž pracuje s designem a rovněž s různorodými přáními svých zákazníků. Domy, kostely i kanceláře jsou místy, kde Kamil Votřel navrhuje interiéry i exteriéry, a publikum svou poutavou prezentací zaujal i ve Žďáru nad Sázavou.

Thumb z4

Ševcovství Zacharias

BY RADEK ZACHARIÁŠ
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Radek Zachariáš je majitelem firmy Zacharias, která se specializuje na výrobu ručně šité obuvi na zakázku. O zakázkovém ševcovství, stejně jako o své zálibě ve fotografování za pomoci nejnovějších technologií pan Zachariáš vyprávěl při své prezentaci na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou vol. 5. 

Thumb b3

Frontman malířem

BY RUDOLF BRANČOVSKÝ
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Frontman velice oblíbené české kapely Poletíme? Rudolf Brančovský přijel na Pecha Kucha night Žďár nad Sázavou vol. 5, aby prezentoval druhou uměleckou stránku své osobnosti, a to svému malířskému já. Jeho obrazy jsou stejně jako jeho hudba u zákazníků velmi oblíbené, a jeho skvělá prezentace diváky bavila i v sále žďárského divadla.

Thumb l1

Šperkař Hanuš Lamr

BY HANUŠ LAMR
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Šperkař Hanuš Lamr tvoří osobité šperky, a jeho dílo si oblíbila dokonce bývalá ministrině zahraničí USA, a milovnice broží českého původu Madeleine Albrightová. Ve své prezentaci na Pecha Kucha night Žďár nad Sázavou vol. 5 ukázal nejen brož, kterou tato známá žena nosí, ale rovněž další ukázky ze své práce.  

Thumb e5

Elegantní Česko

BY ELEGANTNÍ ČESKO
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Amálie Kvapilová přijela do Žďáru nad Sázavou na Pecha Kucha Night vol. 5 prezentovat organizaci Elegantní Česko, která si klade za cíl vrátit do České republiky um ve výrobě oděvů i v jejich stylovém používání. Ve své energií nabité prezentaci se věnovala i popisu vzdělávacích aktivit, kterým se organizace věnuje.

Thumb beliere6

Béliere

BY ZUZANA BERÁNKOVÁ
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Zuzana Beránková představila na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou vol. 5 svou značku Béliere, která se specializuje na ruční výrobu kabelek z kůže. Promluvila o typech kabalek, které jsou mezi zákazníky a zákaznicemi oblíbené, o materiálech, ze kterých jsou její ručně šité kabelky vyráběny. Její zajímavá přednáška byla zakončena ukázkou celebrit, které již investovaly do koupi kabelky Béliere.

Thumb dob c5 99ichovsk c3 a113

Cesta podnikatelky

BY DANA DOBŘICHOVSKÁ
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Podnikatelka a módní návrhářka Dana Dobřichovská na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou vol. 5 hovořila o své podnikatelské cestě, o úskalích, která jí tato cesta připravila, ale i o krásách a svobodném jednání, které podnikání nabízí. Popsala svou cestu týkající se navrhování pletené módy, a o transformaci, kterou si podnikatelka musela projít.

Thumb 5. labatti

Labatti

BY LABATTI JOSEF VODA
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Josef Voda je zakladatel společnosti Labatti, která se specializuje na výrobu dřevěných motýlků. Na žďárskou PKN vol. 5 s podtitulem Design v nás a na nás přijel prezentovat tuto svou společnost a ukázat nám, tvorbu módních doplňků, které vydrží, nezevšední, a jsou nezapomenutelnou památkou na slavnostní životní okamžiky.

 

About the City's Organizers

  • Kateřina Vařáková

    I was born in the city of Žďár nad Sázavou and I studied Music on the Conservatory in Czech Republic (I am a flutist). Later I also studied on the University of Palacký (also music and pedagogic). I am working in the field of adult education. I am a very artistic woman, who loves her city.