Past Nymburk Event: VOL 3

Large wide 15045484 1216686075057679 804177175 o

VOL 3

April 06, 2018

Už zase PechaKucha? No ale jistě. Tentokrát v rámci zakončení festivaluJeden svět Nymburk. A proto k lístku na Pechu máte zároveň i vstup na projekci dokumentu Za hranicemi možností. Můžete se těšit na našlapanou sestavu vystupujících. 

Večer zajímavých přednášek je určen nejen kreativním - uměleckým profesím, ale všem, kteří svoji práci či koníčky dělají s vášní a láskou a chtějí se nechat inspirovat! 

Představme si dubnové přednášející:

KOVY:
Karel Kovář aka Kovy - Gameballcz. Jak žije český youtuber, kterého sleduje přes 700 000 odběratelů a jeho videa dosahují milionu shlédnutí? Pechakuchová premiéra mladého influencera, kterého loni časopis Forbes zařadil do českého výběru 30 pod 30. 

ROMAN TÝC:
Roman Týc - jeden z kominíků umělecké skupiny Ztohoven, která v září roku 2015 vyvěsila rudé trenky na Pražském hradě. Výtvarný umělec, zabývající se tématem soukromého a veřejného prostoru, českou historií a společností. Jeden ze zakladatelů projektu Paralelní Polis.

TOMÁŠ TŘEŠTÍK:
Fotograf, jehož balkon navštívila drtivá většina českých osobností. Sběratel televizí, hodinek, obrazů, tenisek, soundtracků, plakátů a pravděpodobně i levých křídel bělásků zelných. V neposlední řadě je Tomáš členem slavné letenské rodiny, jejíž příhody zásobují desítky tisíc facebookových zdí. 

JANEK RUBEŠ & HONZA MIKULKA:
Dempsey a Makepeaceová pražského turistického podsvětí. Janek Rubes aHonza Mikulka denně bojují s neférovými taxikáři, podvodnými směnárnami, ruličkáři, falešnými mnichy a žebráky. Zároveň ve svých videích Honest Guide ukazují turistům, co je na Praze krásné. 

ANNA MAREŠOVÁ:
Anna Maresova - designérka, která začala svou dráhu návrhem tramvaje, aby se poté věnovala navrhování a výrobě erotických pomůcek pod značkouWhoop.de.doo. Současně opět navrhuje tramvaj. V Pražských ulicích budete moci vídat i výletní T3coupé z dílny Anna Maresova Designers

JAN LUKAČEVIČ:
Jan Lukačevič je mladý raketový inženýr a vědec. Ve své práci navrhuje technické řešení experimentu, který v roce 2020 odletí zkoumat rudou planetu v rámci mise ExoMars. Krom popularizace vědy se věnuje i krájení zeleniny v malé cateringové společnosti Nomadis


No presenters have been added to this event.