Full bw panorama of kyiv from saint sophia monastery 5
 

Next Event

Panorama kyiv2

Not yet scheduled!

We haven’t scheduled our next PechaKucha Night yet, but in the meantime you can watch some presentations, look at our map to see if there are any scheduled PKNs in nearby cities, or have a look at the long list of upcoming events, to see if there’s one you can attend!

VIEW MOST RECENT EVENT
 

Featured Presentation

Oleg Zhary is a photographer who lives and works in Kyiv, and in this presentation, he gives us all a stunning photographic tour of the capital of Ukraine through its iconic objects. (in Ukrainian)

APPLAUD THIS!
Thumb d0 a1 d0 bb d0 b0 d0 b9 d0 b413

Do More

BY FROL KHARKO
@ VOL 24 ON SEP 14, 2017

Фрол Харько, спеціаліст із щастя 

Do More. Про те, як подорожі змінюють життя та створюють СЕЙЧАСтье.

Thumb d0 a1 d0 bb d0 b0 d0 b9 d0 b415

Немає причин не подорожувати соло

BY ANASTASIA STETSENKO
@ VOL 24 ON SEP 14, 2017

Анастасія Стеценко. Працює в HR, подорожувала Європою та Азією з друзями та поодинці. Вірить що одиночні подорожі є найбільш дієвим засобом пізнати себе та світ.

Немає причин не подорожувати соло. У мене був чіткий план: купити рюкзак, квиток в один кінець і приземлитись в Бангкоку. Куди далі і як довго це триватиме, в плані вказано не було. 111 азіатських днів я та мій рюкзак їздили по Таїланду, Малайзії та Сінгапуру. Ця подорож була дивовижною, лякаючою, радісною, болісною, надихаючою, — але вона була на 100 % моєю, бо я була в ній сама. І моя розповідь — про причини з яких, ви теж маєте поїхати кудись соло.

Thumb d0 a1 d0 bb d0 b0 d0 b9 d0 b41

Світлий і темний бік подорожей з дитиною

BY НАТАЛИЯ НИКИТЕНКО
@ VOL 24 ON SEP 14, 2017

Наталія Нікітенко, web-розробник в Mustard Labs, мама трирічної дитини і людина, яканайбільше боїться, коли щось іде не за планом.

Світлий і темний бік подорожей з дитиною. Чесно про подорожі з маленькою дитиною, включаючи ті моменти, які ви не зустрінете у красивих інстаграмах.

Thumb d0 a1 d0 bb d0 b0 d0 b9 d0 b49

Екстрим у моїх подорожах

BY SERGEY MISIURA
@ VOL 24 ON SEP 14, 2017

Сергій Місюра, поєднує офісну роботу з хобі  — організацією подорожей, відвідав 40 країн.

Екстрим у моїх подорожах. Я розповім про 19 видів екстриму та один вид антиекстриму, що зустрічаються у моїх подорожах.

Thumb d0 a1 d0 bb d0 b0 d0 b9 d0 b41

Тисяча і один мейкерспейс як спосіб подорожувати

BY SVETLANA BOVKUN
@ VOL 24 ON SEP 14, 2017

Світлана Бовкун, продюсер Maker Faire Ukraine, співорганізатор Maker Hub, community builder, консультант.

Тисяча і один мейкерспейс як спосіб подорожувати. Що хорошого в подорожах з певною лінією. Чому мені не набридає дивитися на нові і нові мейкерспейси (майстерні) з однаковою ідеєю і що я можу дізнатися там про країну і місто.

Thumb d0 a1 d0 bb d0 b0 d0 b9 d0 b47

Двотижнева подорож на інвалідному візку маршрутом Франція-Канада-США-Канада

BY OLGA TROSTIANCHUK
@ VOL 24 ON SEP 14, 2017

Ольга Тростянчук, самостійно об’їздила багато країн, готова заради хорошого концерту заночувати на німецькому вокзалі або їхати автостопом через нічну Італію.

Двотижнева подорож на інвалідному візку маршрутом Франція-Канада-США-Канада. Поділюся досвідом того, як, зламавши ногу, не сумувати і повертати квитки, а продумати і організувати свою відпустку на візку. Які місця доступні в Парижі для інвалідів, де знижки / безкоштовно, як побачити максимальну кількість цікавинок. Як організувати свої перельоти і особливий догляд. Що можна побачити в Торонто, скільки локацій для людей на візках є на Ніагарському водоспаді і на які взагалі не варто витрачати час. Чикаго і Детройт  — що подивитися там на колесах і наскільки в Детройті небезпечно (насправді — ні, при правильному поводженні). Яка країна найбільш продумана для людей з обмеженими можливостями, а які авіалінії виявилися безладними (спойлер — португальські).

Thumb d0 a1 d0 bb d0 b0 d0 b9 d0 b413

Навколо Ірану поодинці, за три тижні і 900 $

BY MAXIM TERESCHENKO
@ VOL 24 ON SEP 14, 2017

Максим Терещенко, керівник ІТ-проектів, завзятий мандрівник, відвідав понад 40 країн, у поїздках намагається поєднати точний розрахунок  з експромтом.

Навколо Ірану поодинці, за три тижні і 900 $. У лютому цього року я звільнився з роботи, зібрав рюкзак і відправився в Іран, в найдовшу і найцікавішу одиночну подорож свого життя. Я спеціально особливо нічого не планував, щоб посилити «занурення» в цю унікальну країну. В результаті, за три тижні і 900 $ я проїхав всю країну з Півночі на Південь, і з Півдня на Північний Захід. Штовхався в пробках Тегерану, пив чай на стародавньому ринку Кашана, брав участь в демонстрації в Ісфахані, зустрічав світанок на древніх дахах Язда, ночував у напівпокинутому селі в пустелі, катався на вейку в мангрових лісах на острові в Перській Затоці і багато-багато іншого. І скрізь мене оточували прекрасні гостинні люди, кожен день приносив нові емоції і несподіванки. На цій зустрічі я хочу поділитися з вами найглибшими і найбільш яскравими враженнями про цю поїздку.

Thumb d0 a1 d0 bb d0 b0 d0 b9 d0 b411

Подорожі удвох, або Як не перетворити медовий місяць на пекло.

BY VERA SHCHERBAKOVA
@ VOL 24 ON SEP 14, 2017

Вєра Щербакова, піарниця мережі кінотеатрів “Планета Кіно”, прихильниця самостійних подорожей.

Подорожі удвох, або Як не перетворити медовий місяць на пекло. Про те, як організувати свій день, знаходити справки удвох та окремо.

 

KYIV Blog

City Focus: Kyiv

 

About the City's Organizers

 • Timofey Yevgrashyn

  Директор и владелец специализированной тренинговой компании «The Improved Methods», Agile Coach и тренер по внедрению гибких методологий управления проектами. Автор блога http://tim.com.ua. Более 13 лет в разработке ПО, последние 9 лет создает и руководит командами по разработке программного обеспечения. С 2007 года обучает и внедряет гибкие подходы управления проектами в различных командах, проводит консультации по методологии Scrum и Agile-разработке, сертифицированный Scrum-мастер. Кроме того, Тимофей Евграшин работает на различном уровне с командами для выявления и преодоления проблем в их работе, проводит тренинги по командной работе. Докладчик на многих конференциях: Agile Eastern Europe, Agile Base Camp, DevCamp и др.

 • Mariia Ievgrashyna

  psychologist, psychological counselor, family counselor.