Full_bw_pk_org_1
 

Next Event

Panorama_dsd_4489-2
27 JAN

NEXT EVENT VOL 7

Na dalším tématickém večeru PechaKucha Night Žďár nad Sázavou bude naším tématem vášeň. Naši prezentující mají vášeň pro nejrůznější obory, a jejich vášeň je jim často nejen potěšením, ale odměňuje je i nerůznějšími úspěchy. Oceňovaný kadeřník a majitel salónu Střihoruký Edward, cestovatel, který vášnivě rád chodí po světě pěšky, majitelka exkluzivní seznamky, mistr ČR ve psích spřeženích, nebo majitelé opravdu ostrého obchodu s chilli. A pro milovníky sladkého prezentující s firmou na makronky a majitel 1. brněnské čokoládovny. Hosté se na Vás těší 27. 1. 2018 v 19.00 hodin v Městském divadle Žďár nad Sázavou.

VIEW EVENT
 
Thumb_v3

Architekt

BY KAMIL VOTŘEL
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Architekt Kamil Votřel představil na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou vol. 5 svou velmi zajímavou práci, při níž pracuje s designem a rovněž s různorodými přáními svých zákazníků. Domy, kostely i kanceláře jsou místy, kde Kamil Votřel navrhuje interiéry i exteriéry, a publikum svou poutavou prezentací zaujal i ve Žďáru nad Sázavou.

Thumb_z4

Ševcovství Zacharias

BY RADEK ZACHARIÁŠ
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Radek Zachariáš je majitelem firmy Zacharias, která se specializuje na výrobu ručně šité obuvi na zakázku. O zakázkovém ševcovství, stejně jako o své zálibě ve fotografování za pomoci nejnovějších technologií pan Zachariáš vyprávěl při své prezentaci na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou vol. 5. 

Thumb_b3

Frontman malířem

BY RUDOLF BRANČOVSKÝ
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Frontman velice oblíbené české kapely Poletíme? Rudolf Brančovský přijel na Pecha Kucha night Žďár nad Sázavou vol. 5, aby prezentoval druhou uměleckou stránku své osobnosti, a to svému malířskému já. Jeho obrazy jsou stejně jako jeho hudba u zákazníků velmi oblíbené, a jeho skvělá prezentace diváky bavila i v sále žďárského divadla.

Thumb_l1

Šperkař Hanuš Lamr

BY HANUŠ LAMR
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Šperkař Hanuš Lamr tvoří osobité šperky, a jeho dílo si oblíbila dokonce bývalá ministrině zahraničí USA, a milovnice broží českého původu Madeleine Albrightová. Ve své prezentaci na Pecha Kucha night Žďár nad Sázavou vol. 5 ukázal nejen brož, kterou tato známá žena nosí, ale rovněž další ukázky ze své práce.  

Thumb_e5

Elegantní Česko

BY ELEGANTNÍ ČESKO
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Amálie Kvapilová přijela do Žďáru nad Sázavou na Pecha Kucha Night vol. 5 prezentovat organizaci Elegantní Česko, která si klade za cíl vrátit do České republiky um ve výrobě oděvů i v jejich stylovém používání. Ve své energií nabité prezentaci se věnovala i popisu vzdělávacích aktivit, kterým se organizace věnuje.

Thumb_beliere6

Béliere

BY ZUZANA BERÁNKOVÁ
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Zuzana Beránková představila na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou vol. 5 svou značku Béliere, která se specializuje na ruční výrobu kabelek z kůže. Promluvila o typech kabalek, které jsou mezi zákazníky a zákaznicemi oblíbené, o materiálech, ze kterých jsou její ručně šité kabelky vyráběny. Její zajímavá přednáška byla zakončena ukázkou celebrit, které již investovaly do koupi kabelky Béliere.

Thumb_dob_c5_99ichovsk_c3_a113

Cesta podnikatelky

BY DANA DOBŘICHOVSKÁ
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Podnikatelka a módní návrhářka Dana Dobřichovská na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou vol. 5 hovořila o své podnikatelské cestě, o úskalích, která jí tato cesta připravila, ale i o krásách a svobodném jednání, které podnikání nabízí. Popsala svou cestu týkající se navrhování pletené módy, a o transformaci, kterou si podnikatelka musela projít.

Thumb_5._labatti

Labatti

BY LABATTI JOSEF VODA
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Josef Voda je zakladatel společnosti Labatti, která se specializuje na výrobu dřevěných motýlků. Na žďárskou PKN vol. 5 s podtitulem Design v nás a na nás přijel prezentovat tuto svou společnost a ukázat nám, tvorbu módních doplňků, které vydrží, nezevšední, a jsou nezapomenutelnou památkou na slavnostní životní okamžiky.

 

About the City's Organizers

  • Kateřina Vařáková

    I was born in the city of Žďár nad Sázavou and I studied Music on the Conservatory in Czech Republic (I am a flutist). Later I also studied on the University of Palacký (also music and pedagogic). I am working in the field of adult education. I am a very artistic woman, who loves her city.