Full_wide_bw_skyline2

SZCZECIN

 

Next Event

Panorama__dsc7391.1024x768

Not yet scheduled!

We haven’t scheduled our next PechaKucha Night yet, but in the meantime you can watch some presentations, look at our map to see if there are any scheduled PKNs in nearby cities, or have a look at the long list of upcoming events, to see if there’s one you can attend!

VIEW MOST RECENT EVENT
   

About the City's Organizers

  • Agata Jagiello

    Zakochana w Szczecinie i klubie mówców Toastmasters, i wszystkich innych pomysłach na zbieranie ludzi do kupy, gdyż w kupie, jak wiadomo, raźniej.

  • Małgorzata Krawczak

    "Ludzie są moją pasją. Tworzy mnie to, co ludzkie, dla ludzi i o ludziach. Co takiego widzę w nich, co w nich jest takiego ekscytującego? To coś, to ich nieznajomość ich samych. Uwielbiam uczestniczyć razem z nimi w słownych podróżach w ich głębie osobowości. Jestem zaszczycona takim wyróżnieniem i takim doświadczaniem." Akredytowana coach ACC ICF specjalizująca się w relacjach i odnajdywaniu się w procesach zmian, mentorka, trenerka. Miłośniczka metafor, wizualizacji i nazywania uczuć w procesie. Prowadzi własną praktykę coachingową w Szczecinie. Jej motto: "Jedynymi ograniczeniami naszego jutra są ALE, których używamy dzisiaj." ~ Les Brown

Friends of PechaKucha