Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b412

12 місяців. Рік смислу

BY POLINA BASHKINA
@ VOL 23 ON JUN 22, 2017

Поліна Башкіна. Досвідчений PR-спеціаліст та маркетолог, засновниця проекту “12 місяців. Рік смислу”, засновниця швейного коворкінгу та курсів шиття “Шить легко”

«12 місяців. Рік смислу».

Як змінити своє життя і почати жити осмислено.

Thumb_0002

Дизайнер свого життя

BY VOLODYMYR DEHTYAROV
@ VOL 23 ON JUN 22, 2017

Володимир Дегтярьов. Піарник, директор PR-агенції Newsfront, автор онлайн-курсів “Усвідомлене життя” і “Особистий бренд”, засновник Kyiv Running Tours і Zahmarny.com.

Дизайнер свого життя

Як визначити «альтернативні» кар’єри, перетворити хобі на бізнес, дозволити собі змінити кар’єру або робочу сферу — на своїх прикладах (проекти Kyiv Running Tours, бігові табори Zahmarny, подкаст “Другий подих”, онлайн-курси “Усвідомленість” і “Особистий бренд”), на прикладах клієнтів і друзів, з домішкою теорії (ABZ концепція кар’єри від засновника LinkedIn і вправа Шляхи Одисея від Білла Бернетта і Дейва Еванса, викладачів курсу Design Your Life).

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b42

Історія викликів, злетів та падінь, або Як рухатись уперед попри все

BY NADIA ANDRUSHCHENKO
@ VOL 23 ON JUN 22, 2017

Надія Андрущенко. CEO та співзасновниця освітньо-технологічного майданчика для дітей віком 5-9 років KidIT.

Історія викликів, злетів та падінь, або Як рухатись уперед попри все.

Історія яка розпочалася 2,5 роки тому, про виклики, труднощі, моменти падіння і злетів  освітньо-технологічного майданчика KID`IT. Декілька практичних кейсів про найскладніші моменти у житті компанії і головне запитання: Як вижити?! Що допомогло нам пам’ятати свій курс і не зійти з нього?

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b42

You Only Live Once

BY IRINA MARTIMYANOVA
@ VOL 23 ON JUN 22, 2017

Ірина Мартімянова. Займається організацією подорожей. У минулому HR директор з 8-річним досвідом у ІТ сфері.

You Only Live Once

Моя історія пошуку стану задоволення і сенсу від діяльності. Поза IT є життя :)

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b42

Дизайн-мислення в житті: пошуки натхнення.

BY PAVEL BESTUZHEV
@ VOL 23 ON JUN 22, 2017

Павло Бестужев. Спеціаліст з маркетингу та комунікацій, графічий дизайнер, 15 років досвіду в маркетингу, рекламі та управлінні проектами.

Дизайн-мислення в житті: пошуки натхнення.

Покажу на власному прикладі, як можна використовувати принципи дизайн-мислення у виборі стратегії професійної діяльності. Розповім про важливість експериментального підходу і пошук натхнення для реалізації своїх цілей.

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b419

[не]жіноча справа: чи може фотограф зробити світ кращим?

BY LERA POLSKA
@ VOL 23 ON JUN 22, 2017

Лєра Польська. Жіночий фотограф.

[не]жіноча справа: чи може фотограф зробити світ кращим?

Як горіти, світити і запалювати з 17-кілограмовим рюкзаком за плечима. Як бути фотографом на трьох континентах. І при цьому залишатися жінкою.

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b413

Розповідати історії про українських підприємців — це круто.

BY ALLA KOSHLYAK
@ VOL 23 ON JUN 22, 2017

Алла Кошляк. Теле- та радіоведуча, 10 років у журналістиці.

Розповідати історії про українських підприємців — це круто.

Про проект «Бізнес-план», який я з командою знімаю для «Настоящее время» і Hromadske.ua, а також радіошоу «Власники» на aristocrats.fm, завдяки якому він став можливий. Про те, як важливо не забувати про свою ідею, навіть якщо її десять разів відхилили. Про те, як навчаєшся керувати колективом, знаходити компроміси, розбиратися в технічних деталях, яких ніколи не знав. І що найважливіше — про те, скільки навколо крутих людей роблять круті речі. І чому я вважаю таким важливим розповідати про це світу.

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b41

Робота мрії

BY VIKA NALYVAIKO
@ VOL 23 ON JUN 22, 2017

Вікторія Наливайко. HRM компанії Admixer.

Робота мрії.

Моя розповідь буде про те, як знайти внутрішні сили завжди йти на роботу усміхненою. Як стати енерджайзером свого життя та прикладом для інших. Вміти встигати все і навіть більше.

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b41

Професія правника...

BY ДМИТРИЙ ГАДОМСКИЙ
IN KYIV

Діма Гадомський. CEO Axon Partners, адвокат

Професія правника в галузі розробки і використання програм для ЕОМ та автоматизованих інформаційних систем крізь призму сучасних суспільно-економічних трансформацій: інтегративний, парадигмальний, компетентнісний та аксіологічний аспекти.

Про юристів :)

Thumb______12

Театрализация взаимодействия с книгой. Новый опыт.

BY GLIB KAPORIKOV
@ VOL 22 ON FEB 23, 2017

Глеб Капориков: Основатель и руководитель студии LLIWELL. Основными направлениями работы являются брендинг и дизайн изданий. Куратор курса графического дизайна в школе Projector.

Театрализация взаимодействия с книгой. Новый опыт. В свете того, что бумажная книга перестает быть главным источником информации, читатель требует большего. Уже недостаточно хорошо проиллюстрированного текста, потребитель требует новых функций и эмоций, а следовательно, нового опыта. Иллюстрация и дизайн становятся одним целым, предлагая читателю «театрализацию» процесса взаимодействия с изданием.

Thumb______16

Pop your illustrations up!

BY IRYNA DONSKA
@ VOL 22 ON FEB 23, 2017

Ирина Донская: Превращаю скучные excel-таблицы в pop-up книги. Знаю, что самые «вкусные» издания следует искать в отделе до 10 лет; и как создается подобный magic.

Pop your illustrations up! O pop-up книгах и иллюстрациях для них. О том, как такие вещи изготовляют. В чем их волшебство. О работе на грани иллюстрации и инженерии.

Thumb______13

Автомобильный скетчинг

BY YULIIA LOBODIUCHENKO
@ VOL 22 ON FEB 23, 2017

Юлия Лободюченко: По образованию — промышленный дизайнер (доучиваюсь в КГИДПИД им. М. Бойчука), но душа с первого  курса лежит к автодизайну. Работала с мебелью, создала зарядную станцию для электромобиля, рисовала дизайны гаджетов — все не то. Автомобили  — ван лов. Любимая часть процесса именно скетчинг, прорисовка образа будущей машины и хочу поделиться этим прекрасным процессом. Активно занимаюсь этим направлением и на данный момент поступаю в итальянский вуз на автодизайнера.

Автомобильный скетчинг. Автомобиль — один из самых сложных промышленных объектов. Но и  в нем есть огромное место для творчества, так как самый первый и самый важный этап проектирования автоскетчинг. «Изобретение» образа, который дальше будет разрабатывать огромное количество инженеров, но который находиться именно с помощью быстрого иллюстрирования самых ярких и невероятных идей дизайнера.

VIEW MORE