Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b413

Do More

BY FROL KHARKO
@ VOL 24 ON SEP 14, 2017

Фрол Харько, спеціаліст із щастя 

Do More. Про те, як подорожі змінюють життя та створюють СЕЙЧАСтье.

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b415

Немає причин не подорожувати соло

BY ANASTASIA STETSENKO
@ VOL 24 ON SEP 14, 2017

Анастасія Стеценко. Працює в HR, подорожувала Європою та Азією з друзями та поодинці. Вірить що одиночні подорожі є найбільш дієвим засобом пізнати себе та світ.

Немає причин не подорожувати соло. У мене був чіткий план: купити рюкзак, квиток в один кінець і приземлитись в Бангкоку. Куди далі і як довго це триватиме, в плані вказано не було. 111 азіатських днів я та мій рюкзак їздили по Таїланду, Малайзії та Сінгапуру. Ця подорож була дивовижною, лякаючою, радісною, болісною, надихаючою, — але вона була на 100 % моєю, бо я була в ній сама. І моя розповідь — про причини з яких, ви теж маєте поїхати кудись соло.

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b41

Світлий і темний бік подорожей з дитиною

BY НАТАЛИЯ НИКИТЕНКО
@ VOL 24 ON SEP 14, 2017

Наталія Нікітенко, web-розробник в Mustard Labs, мама трирічної дитини і людина, яканайбільше боїться, коли щось іде не за планом.

Світлий і темний бік подорожей з дитиною. Чесно про подорожі з маленькою дитиною, включаючи ті моменти, які ви не зустрінете у красивих інстаграмах.

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b49

Екстрим у моїх подорожах

BY SERGEY MISIURA
@ VOL 24 ON SEP 14, 2017

Сергій Місюра, поєднує офісну роботу з хобі  — організацією подорожей, відвідав 40 країн.

Екстрим у моїх подорожах. Я розповім про 19 видів екстриму та один вид антиекстриму, що зустрічаються у моїх подорожах.

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b41

Тисяча і один мейкерспейс як спосіб подорожувати

BY SVETLANA BOVKUN
@ VOL 24 ON SEP 14, 2017

Світлана Бовкун, продюсер Maker Faire Ukraine, співорганізатор Maker Hub, community builder, консультант.

Тисяча і один мейкерспейс як спосіб подорожувати. Що хорошого в подорожах з певною лінією. Чому мені не набридає дивитися на нові і нові мейкерспейси (майстерні) з однаковою ідеєю і що я можу дізнатися там про країну і місто.

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b47

Двотижнева подорож на інвалідному візку маршрутом Франція-Канада-США-Канада

BY OLGA TROSTIANCHUK
@ VOL 24 ON SEP 14, 2017

Ольга Тростянчук, самостійно об’їздила багато країн, готова заради хорошого концерту заночувати на німецькому вокзалі або їхати автостопом через нічну Італію.

Двотижнева подорож на інвалідному візку маршрутом Франція-Канада-США-Канада. Поділюся досвідом того, як, зламавши ногу, не сумувати і повертати квитки, а продумати і організувати свою відпустку на візку. Які місця доступні в Парижі для інвалідів, де знижки / безкоштовно, як побачити максимальну кількість цікавинок. Як організувати свої перельоти і особливий догляд. Що можна побачити в Торонто, скільки локацій для людей на візках є на Ніагарському водоспаді і на які взагалі не варто витрачати час. Чикаго і Детройт  — що подивитися там на колесах і наскільки в Детройті небезпечно (насправді — ні, при правильному поводженні). Яка країна найбільш продумана для людей з обмеженими можливостями, а які авіалінії виявилися безладними (спойлер — португальські).

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b413

Навколо Ірану поодинці, за три тижні і 900 $

BY MAXIM TERESCHENKO
@ VOL 24 ON SEP 14, 2017

Максим Терещенко, керівник ІТ-проектів, завзятий мандрівник, відвідав понад 40 країн, у поїздках намагається поєднати точний розрахунок  з експромтом.

Навколо Ірану поодинці, за три тижні і 900 $. У лютому цього року я звільнився з роботи, зібрав рюкзак і відправився в Іран, в найдовшу і найцікавішу одиночну подорож свого життя. Я спеціально особливо нічого не планував, щоб посилити «занурення» в цю унікальну країну. В результаті, за три тижні і 900 $ я проїхав всю країну з Півночі на Південь, і з Півдня на Північний Захід. Штовхався в пробках Тегерану, пив чай на стародавньому ринку Кашана, брав участь в демонстрації в Ісфахані, зустрічав світанок на древніх дахах Язда, ночував у напівпокинутому селі в пустелі, катався на вейку в мангрових лісах на острові в Перській Затоці і багато-багато іншого. І скрізь мене оточували прекрасні гостинні люди, кожен день приносив нові емоції і несподіванки. На цій зустрічі я хочу поділитися з вами найглибшими і найбільш яскравими враженнями про цю поїздку.

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b411

Подорожі удвох, або Як не перетворити медовий місяць на пекло.

BY VERA SHCHERBAKOVA
@ VOL 24 ON SEP 14, 2017

Вєра Щербакова, піарниця мережі кінотеатрів “Планета Кіно”, прихильниця самостійних подорожей.

Подорожі удвох, або Як не перетворити медовий місяць на пекло. Про те, як організувати свій день, знаходити справки удвох та окремо.

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b43

#100eurochallenge Trip

BY NATALI KORZH
@ VOL 24 ON SEP 14, 2017

Наталія Корж, копірайтер та фанат подорожей різноманітних форматів, відвідала 14 країн.

#100eurochallenge Trip. 3 країни, 4 дні, 100 Євро на всі витрати.

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b411

Couchsurfing: як знайти ідеального хоста та жить довго і безкоштовно?

BY EKATERINA EGOROVA
@ VOL 24 ON SEP 14, 2017

Катерина Єгорова, ідейна натхненниця проекту Girls Travel Solo, відвідала 17 країн, подорожує у форматі budget & slow travelling.

Couchsurfing: як знайти ідеального хоста та жить довго і безкоштовно? Мій досвід 30-денної соло-подорожі Італією за допомогою Couchsurfing. 10 рекомендацій, як знайти ідеального хоста і жити довго і безкоштовно — від заповнення свого профілю до написання запиту на проживання. Основні плюси і мінуси сервісу. Кумедні історії з життя з місцевими.

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b412

12 місяців. Рік смислу

BY POLINA BASHKINA
@ VOL 23 ON JUN 22, 2017

Поліна Башкіна. Досвідчений PR-спеціаліст та маркетолог, засновниця проекту “12 місяців. Рік смислу”, засновниця швейного коворкінгу та курсів шиття “Шить легко”

«12 місяців. Рік смислу».

Як змінити своє життя і почати жити осмислено.

Thumb_0002

Дизайнер свого життя

BY VOLODYMYR DEHTYAROV
@ VOL 23 ON JUN 22, 2017

Володимир Дегтярьов. Піарник, директор PR-агенції Newsfront, автор онлайн-курсів “Усвідомлене життя” і “Особистий бренд”, засновник Kyiv Running Tours і Zahmarny.com.

Дизайнер свого життя

Як визначити «альтернативні» кар’єри, перетворити хобі на бізнес, дозволити собі змінити кар’єру або робочу сферу — на своїх прикладах (проекти Kyiv Running Tours, бігові табори Zahmarny, подкаст “Другий подих”, онлайн-курси “Усвідомленість” і “Особистий бренд”), на прикладах клієнтів і друзів, з домішкою теорії (ABZ концепція кар’єри від засновника LinkedIn і вправа Шляхи Одисея від Білла Бернетта і Дейва Еванса, викладачів курсу Design Your Life).

VIEW MORE