Full_bw_panorama_of_kyiv_from_saint_sophia_monastery_5
 

Next Event

Panorama_kyiv2

Not yet scheduled!

We haven’t scheduled our next PechaKucha Night yet, but in the meantime you can watch some presentations, look at our map to see if there are any scheduled PKNs in nearby cities, or have a look at the long list of upcoming events, to see if there’s one you can attend!

VIEW MOST RECENT EVENT
 

Featured Presentation

Oleg Zhary is a photographer who lives and works in Kyiv, and in this presentation, he gives us all a stunning photographic tour of the capital of Ukraine through its iconic objects. (in Ukrainian)

APPLAUD THIS!
Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b412

12 місяців. Рік смислу

BY POLINA BASHKINA
@ VOL 23 ON JUN 22, 2017

Поліна Башкіна. Досвідчений PR-спеціаліст та маркетолог, засновниця проекту “12 місяців. Рік смислу”, засновниця швейного коворкінгу та курсів шиття “Шить легко”

«12 місяців. Рік смислу».

Як змінити своє життя і почати жити осмислено.

Thumb_0002

Дизайнер свого життя

BY VOLODYMYR DEHTYAROV
@ VOL 23 ON JUN 22, 2017

Володимир Дегтярьов. Піарник, директор PR-агенції Newsfront, автор онлайн-курсів “Усвідомлене життя” і “Особистий бренд”, засновник Kyiv Running Tours і Zahmarny.com.

Дизайнер свого життя

Як визначити «альтернативні» кар’єри, перетворити хобі на бізнес, дозволити собі змінити кар’єру або робочу сферу — на своїх прикладах (проекти Kyiv Running Tours, бігові табори Zahmarny, подкаст “Другий подих”, онлайн-курси “Усвідомленість” і “Особистий бренд”), на прикладах клієнтів і друзів, з домішкою теорії (ABZ концепція кар’єри від засновника LinkedIn і вправа Шляхи Одисея від Білла Бернетта і Дейва Еванса, викладачів курсу Design Your Life).

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b42

Історія викликів, злетів та падінь, або Як рухатись уперед попри все

BY NADIA ANDRUSHCHENKO
@ VOL 23 ON JUN 22, 2017

Надія Андрущенко. CEO та співзасновниця освітньо-технологічного майданчика для дітей віком 5-9 років KidIT.

Історія викликів, злетів та падінь, або Як рухатись уперед попри все.

Історія яка розпочалася 2,5 роки тому, про виклики, труднощі, моменти падіння і злетів  освітньо-технологічного майданчика KID`IT. Декілька практичних кейсів про найскладніші моменти у житті компанії і головне запитання: Як вижити?! Що допомогло нам пам’ятати свій курс і не зійти з нього?

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b42

You Only Live Once

BY IRINA MARTIMYANOVA
@ VOL 23 ON JUN 22, 2017

Ірина Мартімянова. Займається організацією подорожей. У минулому HR директор з 8-річним досвідом у ІТ сфері.

You Only Live Once

Моя історія пошуку стану задоволення і сенсу від діяльності. Поза IT є життя :)

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b42

Дизайн-мислення в житті: пошуки натхнення.

BY PAVEL BESTUZHEV
@ VOL 23 ON JUN 22, 2017

Павло Бестужев. Спеціаліст з маркетингу та комунікацій, графічий дизайнер, 15 років досвіду в маркетингу, рекламі та управлінні проектами.

Дизайн-мислення в житті: пошуки натхнення.

Покажу на власному прикладі, як можна використовувати принципи дизайн-мислення у виборі стратегії професійної діяльності. Розповім про важливість експериментального підходу і пошук натхнення для реалізації своїх цілей.

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b419

[не]жіноча справа: чи може фотограф зробити світ кращим?

BY LERA POLSKA
@ VOL 23 ON JUN 22, 2017

Лєра Польська. Жіночий фотограф.

[не]жіноча справа: чи може фотограф зробити світ кращим?

Як горіти, світити і запалювати з 17-кілограмовим рюкзаком за плечима. Як бути фотографом на трьох континентах. І при цьому залишатися жінкою.

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b413

Розповідати історії про українських підприємців — це круто.

BY ALLA KOSHLYAK
@ VOL 23 ON JUN 22, 2017

Алла Кошляк. Теле- та радіоведуча, 10 років у журналістиці.

Розповідати історії про українських підприємців — це круто.

Про проект «Бізнес-план», який я з командою знімаю для «Настоящее время» і Hromadske.ua, а також радіошоу «Власники» на aristocrats.fm, завдяки якому він став можливий. Про те, як важливо не забувати про свою ідею, навіть якщо її десять разів відхилили. Про те, як навчаєшся керувати колективом, знаходити компроміси, розбиратися в технічних деталях, яких ніколи не знав. І що найважливіше — про те, скільки навколо крутих людей роблять круті речі. І чому я вважаю таким важливим розповідати про це світу.

Thumb__d0_a1_d0_bb_d0_b0_d0_b9_d0_b41

Робота мрії

BY VIKA NALYVAIKO
@ VOL 23 ON JUN 22, 2017

Вікторія Наливайко. HRM компанії Admixer.

Робота мрії.

Моя розповідь буде про те, як знайти внутрішні сили завжди йти на роботу усміхненою. Як стати енерджайзером свого життя та прикладом для інших. Вміти встигати все і навіть більше.

 

KYIV Blog

City Focus: Kyiv

 

About the City's Organizers

  • Timofey Yevgrashyn

    Директор и владелец специализированной тренинговой компании «The Improved Methods», Agile Coach и тренер по внедрению гибких методологий управления проектами. Автор блога http://tim.com.ua. Более 13 лет в разработке ПО, последние 9 лет создает и руководит командами по разработке программного обеспечения. С 2007 года обучает и внедряет гибкие подходы управления проектами в различных командах, проводит консультации по методологии Scrum и Agile-разработке, сертифицированный Scrum-мастер. Кроме того, Тимофей Евграшин работает на различном уровне с командами для выявления и преодоления проблем в их работе, проводит тренинги по командной работе. Докладчик на многих конференциях: Agile Eastern Europe, Agile Base Camp, DevCamp и др.

  • Mariia Ievgrashyna

    Психоаналитик, супружеский психотерапевт. Член Украинской Ассоциации Психоанализа (УАП-ЕКПП-Украина) и Киевского психоаналитического сообщества. Ведет лекции по «Основам теории и практики психоаналитической работы с супружеской парой». Постоянный участник проекта «Диалог. Встречи с психоаналитиком» Музея Сновидений.